Кадрові рішення АТ "Укрзалізниця"

Кадрові рішення АТ "Укрзалізниця"

Директора філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» АТ «Укрзалізниця», якому вручено підозру в зловживаннях службовим становищем при організації сервісу з продажу електронних квитків на експрес до Міжнародного аеропорту «Бориспіль», відсторонено від виконання посадових обов'язків на період слідства. Після завершення слідчих дій та вироку суду компанія прийме рішення щодо подальшої долі працівника.

Також вчора, 11 червня 2020 року, на офіційному сайті АТ "Укрзалізниця" було оприлюденно рішення Наглядової ради УЗ про негайне відсторонення від повноважень в.о. члена правління, відповідального за вантажні перевезення - Романа Веприцького. Та рекомендувала акціонеру — Кабінету Міністрів звільнити його із займаної посади, а також рекомендувати Кабінету Міністрів України припинити повноваження члена правління з питань зв'язків з державними органами - Сергія Кушніра.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x