Кравцов може залишитися керівником залізниці

Кравцов може залишитися керівником залізниці

У інтрев’ю «ФОКУС МЕДИА» з міністром інфраструктури України Владиславом Криклій на питання, яка доля після реорганізації чекає нинішнього главу УЗ Євгена Кравцова, він відповів: «Сісти відразу на три місця не вийде, треба буде вибирати».

«Зараз всі налаштовані на конструктив, тому що переживають за свої місця. Але потрібно судити по результату. Подивимося, як вони впораються з критично важливими завданнями. Виходячи з цього, будемо приймати рішення»,- зазначив Владислав Криклій.

2 вересня, 2019 року Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів підготувати план реструктуризації "Укрзалізниці". Відповідальними за підготовку плану він призначив прем'єр-міністра Олексія Гончарука і міністра інфраструктури Владислава Криклія.

План реструктуризації АТ «Укрзалізниця», передбачає поділ компанії на інфраструктурного, вантажного і пасажирського операторів, а також виробничий блок, повинен бути готовим до кінця 2019 року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x