МІУ планує передати вокзали в концесію

МІУ планує передати вокзали в концесію

Заступник міністра інфраструктури України Олександра Клітіна повідомила, що в Україні планується модернізація залізничних вокзалів Харкова, Дніпра, Вінниці, Запоріжжя, Івано-Франківська, Хмельницька та Миколаєва за допомогою механізмів державно-приватного партнерства. Для участі в конкурсі МІУ хоче залучити міжнародних інвесторів.

«Важливо цей конкурс провести чесно і відкрито, залучити максимальну кількість учасників в тому числі міжнародних. Для залучення міжнародних інвесторів, необхідно підготувати серйозне ТЕО, яке буде включати програму розвитку вокзалів не тільки як торгових і готельних центрів, а й як транспортних хабів », - заявила Олександра Клітіна в інтерв’ю DATA.UA.

У Міністерстві інфраструктури України вже розпочато підготовка техніко-економічного обґрунтування. За попередніми даними конкурс буде оголошений протягом року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x