Нарощення потужності на Крюківському вагонобудівному заводі

Нарощення потужності на Крюківському вагонобудівному заводі

У січні-серпні 2019 року на Крюківському вагонобудівному заводі виготовили 3745 вантажних вагонів, що на 61,8% більше, ніж за відповідний період 2018 року.

Про це повідомляє kg.ua.

З початку 2019 року завод провів збірку 15 локомотивів «General Electric» та виробило 6 пасажирських вагонів, тоді, як в 2018 року ця робота не проводилася. Завод в 2018 році збільшив випуск вантажних вагонів на 83% або на 1 673 вагона в порівнянні з 2017 роком - до 3 686 одиниць.

Відомо, що «Укрзалізниця» закупить в 2019 році у «КВБЗ» тільки від 1 до 3 дизель-поїздів, а не 6, як планувалося. На що голова Крюківському вагонобудівному заводу звернувся до Президента України: «Збережіть те, що ще залишилося в країні».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x