Огляд світових залізничних новин

Огляд світових залізничних новин

Швейца́рська федера́льна залізни́ца, SBB Cargo, Асоціація комерційних транспортних засобів ASTAG, асоціація громадського транспорту VöV та Асоціація вантажовідправників VAP підписали спільний стратегічний документ 20 вересня, який описує концепцію більш стійкою трансальпійської індустрії транзитних вантажних перевезень.

В китайській провінції Ляонін 9 вересня почалися роботи на 90-кілометровій вантажній лінії між Хайчен і Сюлянь .

У Швеції ČD Cargo, Innofreight та Wood & Paper організували демонстраційну доставку деревини на паперову фабрику Hněvice з використанням вагонних надбудов Smart GigaWood. Надбудови були вперше використані в Швеції, а потім адаптовані для використання в центральній Європі. Є 10 пар стійок, що дозволяють завантажити до 129 метра кубічних балансової деревини, а конструкція полегшує швидше навантаження і розвантаження.

Британські та європейські компанії Genesee & Wyoming спільно з дизайнерським і маркетинговим агентством Fellowship створили оновлений веб-сайт, присвячений залізничних перевезень Freightliner, Pentalver та GWRR.

Президент України доручив Кабінету міністрів і Міністерству інфраструктури до кінця 2019 року підготувати план реструктуризації АТ "Укрзалізниця", який повинен передбачати лібералізацію ринку локомотивної тяги. Пілотний проект по впровадженню приватної локомотивної тяги для вантажоперевезень буде запущений цього року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x