Підвищення плати за використання вантажних вагонів на Укрзалізниці

Підвищення плати за використання вантажних вагонів на Укрзалізниці Фото: ebrd.com

З 13 жовтня 2019 року буде введено нові ставки на АТ «Укрзалізниця» за використання власних вагонів та нові коефіцієнти порожнього пробігу.

Значне підвищення вартості буде таких типів рухомого складу:

  • Платформа фітингова - 606 грн / добу) , зросло на 32, 9%;
  • Автомобілевоз - 1173 грн / добу, зросло на 18,6%;
  • Платформа універсальна - 787 грн / добу, зросло на 9,6%;

"Незрозуміла аргументація такого значного підвищення вартості використання фітингових платформ і автомобілевозів. В" Стратегії розвитку АТ УЗ 2019-2023 "планується значне збільшення грузоперевезень в морських контейнерах. За підрахунками АТ УЗ до 2030 року обсяг перевезень контейнерів залізницею складе 1,7-2 , 4 млн, при нинішніх 0,2-0,3 млн контейнерів (плановане зростання в 8-10 разів). Як при такому подорожчанні використання фітингових платформ можна досягти таких темпів зростання? Аналогічна ситуація і по автомобілевозам, останнім часом видно зростання перевезень автомобілів залізницею. З підвищенням ставки використання автомобілевоза даний процес буде зупинено ", - прокоментував Валерій Ткачов, голова ради" Центру розвитку логістики ".

Попередній перегляд ставок в УЗ був 19 травня 2019 року. Тоді були збільшена ставка на універсальну платформу - на 16,56%, у зв’язку зі зростанням промислового індексу цін та за для оновлення (ремонту) вагонів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x