Працівники УЗ використовували ресурси підприємства для приватних підприємств

Працівники УЗ використовували ресурси підприємства для приватних підприємств

АТ «Укрзалізниця» відкрило кримінальне провадження проти Коростенського локомотивному депо, за спробу безкоштовно відремонтувати приватний локомотив.

У місті Коростень, Житомирської області локомотивне депо перебило ідентифікаційні номери складових частин, щоб зробити точну копію тепловоза «Укрзалізниці». Для того щоб приховати факт ремонту приватного тепловоза за рахунок УЗ.

"Було встановлено, що вказаний локомотив належить приватній організації. Але договірні відносини з власниками локомотива були оформлені. Тобто посадових осіб дирекції, зловживаючи своїми службовими обов'язками, безпідставно допустили до ремонту локомотив і за рахунок коштів" Укрзалізниці "ремонтували його", - заявив Олег Назарук, директор департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ "Укрзалізниця".

Відомо, що вартість локомотива становить 450 тисяч доларів, наразі вирішується питання щодо накладання на нього арешту.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x