Рішення щодо керівництва Укрзалізниці повинно прийняти РНБО

Рішення щодо керівництва Укрзалізниці повинно прийняти РНБО

Станом на 17 березня 2020 року особливо важливе для економіки держави підприємство знаходиться у надзвичайно важкому стані.

Непрофесійне керівництво підприємствами залізничної галузі з 2017 по теперішній час повністю зруйнувало основи керованості стратегічним підприємством, що на фоні введення надзвичайного стану в державі несе безпосередню загрозу національній безпеці України.

Склад Наглядової Ради та безпосередньо Правління підприємства сформовано з осіб які не мають жодної уяви про процеси, які потрібно виконувати під час таких подій.

Практично всі члени правління Укрзалізниці не мають допуску до роботи за режимом допуску до державної таємниці та не можуть приймати участі у нарадах вищого рівня безпеки.

Допуск мають члени правління – І.Юрик та С.Кушнір, які не мають відношення до експлуатаційної роботи та не розуміють її суті та порядку дій.

Конкурс, на посаду голови правління, який розпочато - за всіма прогнозами завершиться не раніше 1.05.2020 року, тобто через півтора місяця у найліпшому варіанті.

Фактично АТ Українська залізниця в даний час є некерованою і не виконує встановлені Законодавством обов’язки та не зможе бути готовою до виконання робіт з перевезення після закінчення терміну карантину.

Функціювання підприємства забезпечується у цілодобовому режимі значною кількістю персоналу, який повинен забезпечити, як свою особисту безпеку так і безпеку значної кількості персоналу контрагентів, а також забезпечити збереження та охорону державного майна.

За час карантину потрібно забезпечити мінімальні роботи з безумовного забезпечення безпеки руху поїздів та забезпечити виконання комплексу дій по санітарній обробці всього наявного рухомого складу для перевезення пасажирів та вокзального і перонного господарства на всій протяжності колійного розвитку.

Окрім цього потрібно забезпечити виконання аналогічних дій у всіх приміщеннях та будівлях, що є на балансі АТ Українська залізниця.

Враховуючі наявність лікарень, що належать АТ Українська залізниця потрібно виконати комплекс заходів зі збільшення ліжко-місць та забезпечити необхідними засобами та ліками.

Системний моніторинг ситуації по регіональним та спеціалізованим філіям показує:

- жодних регламентних дій не проводиться;

- працівники не забезпечені засобами захисту та дезінфекції;

- не організовано створення та забезпечення груп з забезпечення дезінфекції та захисту.

Враховуючі вище викладено вважаємо що для уникнення вище наведеної ситуації потрібно вжити невідкладних заходів на рівні РНБО, та через їх рішення терміново залучити до управління підприємством фахових залізничників, що мають достатній досвід роботи по управлінню залізничною галуззю, до призначення керівництва встановленим порядком.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x