Скічко: " Кравцов чіпляється за крісло"

Скічко: " Кравцов чіпляється за крісло"

В цьому році за 14 днів зафіксовано три інциденти коли загорівся потяг. Причина – зношеність рухомого складу.

Народний депутат України у Верховній раді Олександр Скічко прокоментув на своїй сторінці в Facebook : «За останні роки під чітким і професійним керівництвом Євгена Кравцова  «Укрзалізниця» деградувала до того стану, що парк дизель-потягів зносився до рівня 92,4%, а електропоїздів – до 88,8%. Найцікавіше, що кошти на оновлення рухомого складу в залізниці є, просто пан Кравцов не хотів їх інвестувати, бо йому потрібно було рапортувати перед урядом про шалені прибутки, які приносить УЗ завдяки його управлінським талантам».

Вкрай негативний стан справ в АТ «Укрзалізниця» є маркером неефективної роботи топ менеджменту підприємства, при тому, що кількість центрального адміністративного апарату у 2016 році складала 1400 осіб. Сьогодні в центральному адміністративному апараті – 50 департаментів і 2400 працівників.Загальна сума витрат на центральний адміністративний апарат Укрзалізниці в м. Києві складає 1,4 млрд гривень на рік. З них 13 директорів директоратів отримують 25 млн гривень на рік.

Олександр Скічко додав: «Зате Євген Павлович не забував піднімати ціни на квитки, витрачати кошти на утримання центрального апарату, роздувати штат топ-менеджерів з захмарними зарплатами, проводити розрахунки на сотні мільйонів без процедури закупівлі».

Відомо, що Євген Кравцов заявив про свою відставку ще до Нового року, але досі займає посаду Голови правління «Укрзалізниці».

«Поки він чіпляється за крісло, смакуючи кожну годину, за яку йому платять дуже великі гроші, в Україні горять електрички. Тому я закликаю членів наглядової ради «Укрзалізниці» знайти можливість вийти з різдвяно-новорічного режиму і якомога швидше зібратися та прийняти відставку пана Кравцова. Прийшов уже час відпустити цього здібного менеджера і хай іде рятувати якусь іншу компанію, поки залізниця не згоріла остаточно», - відзначив Олександр Скічко.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x