У День захисту дітей Укрзалізниця урочисто відзначила переможців та учасників конкурсу дитячих малюнків «Талісман (символ, герой) ПАТ «Укрзалізниця» та подарувала їм подорож ретропоїздом

У День захисту дітей Укрзалізниця урочисто відзначила переможців та учасників конкурсу дитячих малюнків «Талісман (символ, герой) ПАТ «Укрзалізниця» та подарувала їм подорож ретропоїздом

Сьогодні, 1 червня 2016 року, на Південному залізничному вокзалі в Києві відбулося урочисте відзначення учасників та переможців конкурсу дитячих малюнків на тему «Талісман (символ, герой) ПАТ «Укрзалізниця», організованому в компанії до Міжнародного Дня захисту дітей.

Конкурс було проведено серед дітей працівників залізничного транспорту, а також вихованців дитячих залізниць. Загалом на конкурс надійшло близько 500 яскравих малюнків з усіх куточків України. Привітала дітей зі святом та вручила подарунки юним художникам член правління ПАТ «Укрзалізниця» Оксана Маріна.

За словами Оксани Маріної, цим конкурсом навколо ідеї майбутнього, героя і символу залізниці об’єдналися 450 талановитих дітей з усієї України, і сьогодні їхні роботи ПАТ «Укрзалізниця» відкриває всім, показує, які таланти є поруч з нами.

«Мені здається, що творчість і талант, наступність поколінь, – це саме те, що потрібно підтримувати, і те, що може стати основою сильної та заможної України. Спасибі батькам, які бачать в своїх дітях іскру творчості, розвивають і виховують ці таланти, адже майбутнє саме за цими маленькими геніями», - зазначила Оксана Маріна.

Усі роботи, які надійшли на конкурс, по-своєму оригінальні і неповторні. Виконані олівцями чи фарбами, графічні чи живописні, реалістичні чи фантазійні, – усіх їх об’єднує захоплення залізницею, любов до галузі, а також мрія про сучасні, комфортабельні та швидкісні українські поїзди. Серед критеріїв, за якими оцінювалися малюнки дітей, - актуальність теми, практичне значення, оригінальність та оформлення, самостійність автора у виконанні роботи та її якість. За результатами відбору малюнків конкурсною комісією ПАТ «Укрзалізниця» визначено переможців у трьох номінаціях: «Символ», «Герой» та «Емблема».

Так, у номінації «Символ» найкращою визнано роботу «Долоньки» 6-річної вихованки дошкільного навчального закладу № 675 м. Києва Діанки Філатової. Дівчинка вважає, що талісман повинен приносити тільки добро, а такий талісман, як дитячі долоньки, обов’язково принесе Укрзалізниці удачу, адже символізує дружбу, щастя та єдність всіх українців. 

У номінації «Емблема» переміг малюнок 14-річного учня 8класу з Комсомольська Полтавської області Дмитра Прибутька, який фарбами зобразив символ залізниці – сучасний поїзд, що завдяки реформам виходить на новий рівень розвитку і мчить до щасливого майбутнього.

У номінації «Герой» відзначено і визнано кращою роботу 7-річного Івана Нікітенка, мешканця м. Торецьк Донецької області під назвою «Машиніст».

Окремо за оригінальний погляд у майбутнє і як зразок сучасного мистецтва  конкурсна комісія ПАТ «Укрзалізниця» відзначила графічну роботу «Залізничний бик» 17-річної Анастасії Воронцової з м. Куп’янськ Харківської області. На думку автора роботи, бик символізує силу і міць залізниці, яка не боїться труднощів і невпинно рухається вперед, вдосконалюється і розвивається.

Роботи дітей можна переглянути всім охочим, вони розміщені на конкорсі – у переході між Південним та Центральним вокзалами ст. Київ-Пасажирський та у вестибюлі. Усі учасники конкурсу отримають сертифікати і приємні подарунки для творчості, автори найкращих робіт отримали у подарунок мольберти. Також сьогодні залізничники дарують учасникам конкурсу екскурсію на Київській дитячій залізниці та незабутню подорож на ретропоїзді.

Повідомляє пресс-служба УЗ

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x