Logo
Версія для друку

У поїзди хочуть повернути харчування

У поїзди хочуть повернути харчування

Укрзалізниця закликає бізнес надати ідеї щодо запровадження нових послуг на вокзалах та у поїздах. Насамперед, це стосується організації харчування пасажирів під час подорожей. Звичайно, з врахуванням епідемічної ситуації. Заявив в. о. члена правління, директор філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський. Про це повідомила прес-служба АТ "Укрзалізниця".

«Перше, над чим працюватимемо найближчим часом — забезпечення пасажирів харчуванням під час подорожей. Є комерційні організації, які бажають надавати такі послуги. Ми зі свого боку готові стати платформою та тестувати різні формати. Головне, що ми вимагаємо, щоб враховувалися нові реалії, зокрема, епідемічна ситуація», — розповів Олександр Перцовський. 

За його словами, наразі розглядається варіант інтеграції у систему онлайн продажу квитків опції замовлення їжі у поїзді. Наприклад, пасажиру буде запропоноване певне меню, яке заздалегідь буде підготовлене та передане у вагон провідникам згідно замовлення. Компанія чекає на ініціативу з боку бізнеса. Послуги можна буде протестувати, а потім провести відкритий конкурс та масштабувати на всі поїзди. 

Також директор «Пасажирської компанії» розповів, що Укрзалізниця готова розглянути бізнес-плани щодо надання у поїздах і інших послуг: «Це може бути продаж періодичних видань чи то надання доступу до інтернету, Wi-Fi. Ми зацікавлені у тому, щоб з’являлися приватні компанії, які розвиватимуть сегменти додаткових послуг, адже наша мета — повернути пасажирів у поїзди та надати їм гідний рівень комфорту під час подорожей».

Останні з Прес-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)