Укрзалізниця бере активну участь у розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, - Едвін Берзиньш

Укрзалізниця бере активну участь у розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, - Едвін Берзиньш

Укрзалізниця продовжує брати активну участь у розбудові й розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту - повідомив виконавчий директор філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» Едвін Берзиньш, за підсумками чергового засідання Робочої групи з розвитку ТМТМ, що відбулось 16-17 березня у Стамбулі. Про це повідомила на офіційному сайті прес-служба АТ "Укрзалізниця".

За його словами, в рамках засідання було заслухано звіт Асоціації за результатами роботи у2020 році, а також погоджено прогнози перевезень вантажів на 2021 рік та затверджено тарифні ставки по маршруту ТМТМ на 2021 рік.

«Розвиток міжнародних перевезень – одне з найважливіших завдань Укрзалізниці, тому спільна робота над розвитком Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту є вкрай важливою й буде продовжуватись», - наголосив Едвін Берзиньш.

Раніше він повідомляв, що Укрзалізниця вважає необхідним реалізацію власного мультимодального потенціалу та розвиток таких перевезень з іншими країнами.

Довідково

ОЮО «Міжнародна Асоціація «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут» зареєстроване 11 січня 2017 року в Республіці Казахстан. Укрзалізниця увійшла до складу Асоціації в якості постійного члена з 2 квітня 2018 року. Діяльність Асоціації спрямована на залучення транзитних і зовнішніх торгових вантажів, розвиток інтегрованих логістичних продуктів за маршрутом ТМТМ. Метою Асоціації є проведення ефективної тарифної політики, оптимізація витрат і вартості, створення єдиної технології перевізного процесу, сприяння зниженню адміністративних бар'єрів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x