Укрзалізниця готується до розробки ТЕО для концесії залізничних вокзалів

Укрзалізниця готується до розробки ТЕО для концесії залізничних вокзалів

АТ «Укрзалізниця» готується до розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) проекту концесії вокзалів. На сьогодні шість компаній-інвесторів зацікавлені взяти участь у концесійних проектах. Про це повідомляє прес-служба АТ "Укрзалізниця".

«Ми провели конференц-дзвінки з зацікавленими компаніями — іноземними та українськими. Зробили рейтинг зацікавленості, щоб зрозуміти, які активи в першу чергу можна здавати в концесію. Почули вимоги інвесторів до структури договорів концесії. Після цього частина інвесторів відсіялась. Залишився пул з п'яти-шести великих вітчизняних і зарубіжних інвесторів, які готові брати участь у проекті. Наступним етапом стане розробка ТЕО», — розповів Олександр Перцовський.

Він також додав, що для вокзалів, які поки що не зацікавили потенційних концесіонерів, будуть максимально спрощені умови оренди.

«Все буде здаватися за єдиними правилами на ProZorro.Продажі. Для розуміння: зараз офіційно здано в оренду тільки 5% від передбачених до оренди площ вокзалів. При цьому інша частина за фактом здається неофіційно, поза касою. Ми хочемо вже на початку 2021 року провести перші аукціони», — уточнив в.о. члена правління Укрзалізниці.

У рамках цієї роботи, за словами Олександра Перцовського, буде розроблено проект зручної навігації та функціонального зонування на вокзалах. Так, будуть визначені інформаційні зони, місця для продажу сувенірів і звичайних товарів, банкоматів і терміналів, сервісні зони та інше.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x