Уряд призначив нового в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниці»

Уряд призначив нового в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниці»

11 серпня 2021 року, Кабінет Міністрів України за поданням Наглядової ради призначив Олександра Камишіна новим виконуючим обов’язки Голови правління АТ «Укрзалізниця».

Також Уряд визнав таким, що втратив чинність, рішення про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови правління АТ «Укрзалізниця» на Івана Юрика.

30 липня Рада національної безпеки і оборони України повідомила про низку загроз державній безпеці, які пов’язані з критичною управлінською та фінансовою ситуацією в АТ «Укрзалізниця», а також катастрофічним станом залізничної інфраструктури в країні.

Відповіддю на ці загрози стали кадрові зміни у керівництві компанії та ініціювання створення Антикризового штабу «Укрзалізниці» на чолі з Міністром інфраструктури України. Про це зазначено на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x