УЗ не може закрити потреби у вагонах вантажовідправників

УЗ не може закрити потреби у вагонах вантажовідправників

Нестача вантажних вагонів на АТ «Укрзалізниця» почалася з другої половини серпня і погіршується постійно. Причина цьому рекордний імпорт вугілля через порти, рекордний збір врожаю, збільшення поставок дизельного палива через морські порти. До таких навантажень УЗ була не готова через проблеми із закупівлею дизельного палива і паливно-мастильних матеріалів на початку серпня.

Південно-Західній залізниця, зупиняла приймання всіх вантажних перевезень в центральній частині України на 5 днів. У фермерів через це припинили купувати зерно. Бо його не можна доставити в порти. Ціни почали падати . 

«Щоб покращити ситуацію з перевезеннями на УЗ необхідно закупити нові локомативи, також укомплектувати та оновити кадровий склад на більш кваліфіковий, що в свою чергу зможе більш організовано планувати графік всіх вантажних перевезень», - прокоментував Валерій Ткачов, голова ради" Центру розвитку логістики ".

Відзначається негативна динаміка кількості покинутого рухомого складу. Інформація з довідки УЗ про покинуті потяги: всього покинуто 302 поїзда або 15 389 вагонів." 9 037 - завантажені, 5 789 - порожні; 459 - нерозподілені. В тому числі вагони ЦТЛ - 4 499 вагонів . Є склади, які простоюють більше 350 годин і навіть довше 800 годин ... Є склад, який простоює 807 годин!" , - поділився даними Валерій Ткачов.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x