УЗ планує змінити систему продажу квитків

УЗ планує змінити систему продажу квитків

Планується оновлення системи продажу квитків в АТ «Укрзалізниця». Запропонована зміна подібна системі продажу авіа квитків, тобто чим раніше пасажир придбає квиток, тим дешевше обійдеться.

«В Укрзалізниці одна майже постійна ціна на квиток в усі дні. Ця ціна і ціноутворення не враховує потреби величезного пласту людей. І це неправильно. Таким підходом ми як би зрівнює всіх людей в плані доходу, забуваючи про те, що для деяких людей наша ціна занадто висока, а деякі можуть платити більше. Що потрібно поміняти? Ми хочемо продавати квитки, як на літаку ", - повідомив член правління "Укрзалізниці" Марчін Целеевскій.

Наразі це питання в процесі розробки, проводяться дослідження.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x