В Одесі працівники залізниці намагалася вкрасти підвагонне обладнання пасажирських поїздів

В Одесі працівники залізниці намагалася вкрасти підвагонне обладнання пасажирських поїздів

На території пасажирського вагонного депо Одеса-Головна затримано групу осіб, яка демонтувала та намагалася викрасти підвагонне обладнання пасажирських поїздів. Про це повідомляє прес-служба залізниці.

Згідно з повідомленням, розкрадачів затримали та передали правоохоронним органам працівники охоронного підрозділу Укрзалізниці.

Затриманих було доставлено до відділку Національної поліції, відомості за фактом розкрадання майна внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Також встановлено, що один із розкрадачів є працівником зазначеного пасажирського вагонного депо.

Укрзалізниця наголосила, що таке втручання у роботу залізниці є неприпустимим та дуже небезпечним явищем, що може призвести до фатальних наслідків. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x