В Укрзалізниці представили нових членів правління

В Укрзалізниці представили нових членів правління

В Укрзалізниці представили нових членів правління. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

"Радо вітаю у команді Франтішека Буреша, Марчіна Сєлеєвського, Сергія Кушніра та Івана Юрика. Желько Марчек та Ремігіуш Пашкевич продовжать роботу на займаних посадах", - написав Кравцов у Facebook.

Рішення про призначення нових членів правління ухвалено на засіданні Уряду 5 червня 2019 року. Проводила кадровий відбір Наглядова Рада компанії з залученням консультанта - рекрутингової компанії Odgers Berndtson. 

Як наголосив голова правління УЗ, всі нові члени правління виключно досвідчені топ-менеджери, професіонали, що мають реалізувати в компанії кращі світові практики. Пошуком кандидатів займалось рекрутингове агенство, а поетапну оцінку результатів проводила Наглядова рада Укрзалізниці.

Франтішек Буреш - відомий міжнародний менеджер. Останні роки очолював Центр досліджень і випробувань залізниць «Чеська залізниця» VELIM (Прага, Чехія). Франтішек працював на керівних посадах у низці світових виробників рухомого залізничного складу. Серед них такі гіганти як ALSTOM, Skoda Holding Group та Skoda Electric. В Укрзалізниці він буде відповідати за реалізацію виконання програми з оновлення та будівництва рухомого складу.

Марчін Цєлеєвський має великий міжнародний досвід з впровадження нових моделей роботи та сервісів у пасажирських перевезеннях. Очолював найбільшого польського залізничного оператора - PKP Intercity, керував пасажирською компанією PKP. Успішно реалізував проект запуску високошвидкісних поїздів у Польщі – Pendolino. Свого часу ефективно керував польськими авіалініями LOT POLISH AIRLINES, де завершив та запустив історичну для компанії LOT стратегію розвитку на 2016-2025 рр.

Сергій Кушнір працює у команді Укрзалізниці з початку 2019 року в якості директора з ремонту рухомого складу. Має великий досвід роботи в органах державної влади. Його завдання – вибудовування ефективної системи взаємодії з урядом, центральними, регіональними та місцевими органами влади. До роботи в Укрзалізниці Кушнір керував службою віце-прем’єр-міністра України, працював на посаді заступника міністра та заступника державного секретаря КМУ.

Іван Юрик вже має великий досвід роботи в Укрзалізниці в якості члена Наглядової ради компанії, беручи участь в роботі комітетів зі стратегії, фінансів та аудиту. Має грунтовний досвід залучення прямих іноземних інвестицій в Україну. У 2017-2018 роках працював на керівних посадах агентства сприяння інвестиціям Ukraineinvest. У 2014-2016 роках – керівник служби міністра Міністерства фінансів України. У 2010-2014 роках – очолював представництво в України інвестиційної компанії Blackstone. В Укрзалізниці буде очолювати стратегічний напрям залучення інвестицій та роботу з потенційними інвесторами. Важливе завдання – робота з кредитним портфелем компанії та реструктуризація боргів.

Також, в УЗ нагадали, що наприкінці травня до команди менеджерів Укрзалізниці долучився фахівець із багаторічним досвідом роботи в провідних українських та міжнародних компаніях - Микола Іванінів, який куруватиме операційну роботу сектора економіки та фінансів.

Нагадаємо, що раніше на сайті Кабінету Міністрів України з’явилася офіційна постанова про виведення із складу правління акціонерного товариства «Українська залізниця», Бужора Олександра Яковича та Михальчука Сергія Дмитровича.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x