В Укрзалізниці запропонували рішення проблеми несанкціонованого втручання в роботу залізничного транспорту

В Укрзалізниці запропонували рішення проблеми несанкціонованого втручання в роботу залізничного транспорту

З початку 2019 року електропоїзди потерпали від рук вандалів, крадіїв, графітчиків понад 50 разів. Про це інформує медіа-центр «Магістраль».

Як повідомили у залізничній компанії, збитки, які нанесли галузі їх дії, обліковуються сотнями тисяч гривень.

У зв’язку з цим в Укрзалізниці запропонували розробити для таких злочинців жорстку систему штрафів з обов’язковим розголосом в засобах масової інформації.

За словами заступника начальника Департаменту приміських пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Сергія Храпатого, про всі випадки несанкціонованого втручання залізничники повідомляють в органи поліції. Але за останні п’ять років було лише одне резонансне розслідування, коли спіймані в межах станції Київ-Пасажирський графітчики потрапили під слідство і були покарані. В інших випадках справи не розслідуються. Подекуди поліція взагалі не прибуває на виклик.

Несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту і далі носитимуть масовий характер і загрожуватимуть безпеці залізничників та пасажирів, — принаймні, доки не буде вжито низку заходів.

А саме: вирішення питання з супроводженням електропоїздів правоохоронцями, охороною станцій, обов’язковим виїздом працівників поліції за викликом на місце події, а також розслідування всіх без виключення випадків вандалізму, крадіжок та розмалювань.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x