Залізничники влаштували мітинг під Офісом Президента

Залізничники влаштували мітинг під Офісом Президента

14 листопада, біля Офісу Президента, учасники профспілки залізничників вийшли на мітинг та вимагали відставку голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова.

Мітинг зібрав більше 2 тисяч залізничників. Було оголошено 15 вимог, серед головних :

  • звільнення Євгена Кравцова з посади голови правління АТ «Укрзалізниця»;
  • не позбавляти УЗ непрофільних активів;
  • не допустити приватизацію компанії та поділ на 3 операторів ринку;
  • підвищення заробітної плати та не допустити скорочення працівників.

Найгучніші гасла протестуючих: «Припиніть знищення Укрзалізниці!», «Ні - приватизації залізниці!», «Ні - скороченню працівників-залізничників!».

Відомо, що до Офісу Президента запросили представників мітинга на переговори щодо вимог залізничників. Менеджмент АТ «Укрзалізниця» повідомив, що за підсумком переговорів сторони дійшли згоди щодо низки питань.

Керівництво компанії запевнило делегатів профспілок в тому, що інформація про скорочення 120 тисяч працівників не відповідає дійсності. Крім того, було досягнуто домовленості між Офісом, Кабінетом Міністрів України, Укрзалізницею та профспілками, створити робочу групу для опрацювання питань чисельності персоналу. До неї увійдуть представники профспілок, Укрзалізниці, Міністерства фінансів, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства інфраструктури. Сторони також обговорили питання виплати так званої 13-ої зарплати за підсумками 2018 року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x