Зупинившего роботу частини залізниці чиновника, можуть призначити керівником УЗ

Зупинившего роботу частини залізниці чиновника, можуть призначити керівником УЗ

Романа Веприцького, колишнього керівника Південно-Західної залізниці, під керівництвом якого підприємство отримало заборону на завантаження вагонів, конвенцію, розглядають на посаду в.о. Голови правління АТ "Укрзалізниця".

11 вересня 2019 року наше видання писало про введення конвенції на ПЗЗ, через неможливість керівництвом ефективно виконувати навантажувально-розантажувальну роботу та доставляти вантажі вчасно до місць призначення.

12 вересня видання Газета.юа опубликовало інформацію, що саме через Романа Веприцього було заблоковано роботу ПЗЗ.

Також в ЗМІ та соціальних мережах, було багато публікацій про причасність керівництва ПЗЗ до перевитрат під час будівництва аероекспресу «Київ-Бориспіль»

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x