Анонс: Обговорення проекту Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній»

Анонс: Обговорення проекту Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній»

ГО «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури», як член Авіаційного комітету при Торгово-промисловій палаті України (ТППУ) запрошує до обговорення проекту наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній», організованого Авіаційним комітетом при ТППУ разом з Комітетом АПУ з транспортного права.

На засіданні пропонується обговорити практичні та юридичні аспекти порядку надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова за посиланнямhttp://uba.ua/ukr/events/2289/registration/

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників. Зареєстрованим учасникам буде надіслано підтвердження. Членам Авіаційного комітету реєстрація не потрібна.

Дата: 28 березня 2017 року з 14-00 до 16-00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, приміщення ТПП України.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь ласка, по тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактна особа – Вікторія Доценко.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x