Сьогодні о 20:00 у програмі "Перші про головне" на телеканалі ZIK про зловживання посадовців ПАТ "Укрзалізниця", гість - Олександр Завгородній

Сьогодні о 20:00 у програмі "Перші про головне" на телеканалі ZIK про зловживання посадовців ПАТ "Укрзалізниця", гість - Олександр Завгородній

Сьогодні о 20:00 у програмі "Перші про головне" на Телеканалі ZIK відбудеться обговорення проблемних питань про чергові зловживання посадовців ПАТ "Укрзалізниця". Як повідомляє на своїй сторінці в facebook Віталій Купрій, зокрема, мова піде про Голову правління Войцеха Балчуна, який збирається оприлюднити контракт Міністерства інфраструктури України.

Приймати участь у обговоренні будуть народний депутат Віталій Купрій та екс-керівник "Укрзалізниці" Олександр Завгородній.

Дивитись наживо можна буде за посиланням:
http://zik.ua/tv/teleprograma

 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x