УЗ недоотримує мільйони, через неефективний менеджмент

  • Автор  Володимир Наумов
  • Опубліковано в Блог
  • Друк
  • Email
УЗ недоотримує мільйони, через неефективний менеджмент

Створення Віце-прем’єр міністром Володимиром Кістіоном оперативного штабу при Мінагрополітики, щодо проблемних питань перевезення врожаю у 2018 році, надихнуло мене проаналізувати статистичні дані Укрзалізниці за останні три роки.

Результати невтішні, сума втрачених доходів вражає.

Беремо офіційні дані Укрзалізниці, Держстату та інших відкритих джерел та рахуємо:

Кількість фактично перевезених вантажів УЗ у 2015 році склала 350 млн. тон, при формуванні фінансового плану на 2016 рік УЗ заклала у плані перевезти на 6,7 млн. тон вантажу більше, тобто 356,7 млн. тон, що на 1,9% більше ніж у попередній рік.

Фактична кількість вантажів, перевезених УЗ у 2016 році склала 343,4 млн тон, тобто УЗ недовантажила до планового показника 13,3 млн. тон вантажу за рік. Куди «пішов» цей вантаж? На автомобільні шляхи. Укрзалізниця втратила не тільки вантаж, а й недоотримала кошти у 2016 році.

Розглядаючи 2017 рік. Якщо відкрити сайт Державної служби статистики України або подивитися проект бюджету України на наступний рік, ми можемо побачити коефіцієнт приросту як виробництва так і ВВП.

Я не додавав ніяких коефіцієнтів, узяв за базову кількість планове перевезення у 360 млн. тон у рік, на мою думку, це мінімальний приріст та потреба.

Отже, у 2017 році Укрзалізниця фактично перевезла 339,5 млн. тон вантажу, за приблизними підрахунками, УЗ недовантажила у 2017 році 20,5 млн. тон від плану, який мав би бути. Куди «пішов» цей вантаж? На ті ж самі автомобільні шляхи (усі ми бачили фото вантажівки масою у 135 тон).

2018 рік. За інформацією з відкритих джерел, УЗ за сім місяців 2018 року перевезла 185,4 млн. тон вантажу, тобто, у середньому 26,5 млн. тон у місяць. Візьмемо для розрахунку приблизно 320 млн. тон за рік, виходить, що УЗ недовантажить у 2018 році вже майже 40 млн. тон ватажу від мінімальної потреби підприємств та інших власників вантажу.

Середній тариф з ПДВ у 2018 році складає 420 грн. за тону, помноживши, отримуємо 16,8 млрд. грн. недоотриманого дохожу тільки за 2018 рік.

Чим компенсує Укрзалізниця недоотриманий прибуток, при тому що, видатки у них тільки зростають…? Не оптимізацією логістики та перевезення вантажів, а підняттям тарифів, що призводить до неможливості підприємства прораховувати свій розвиток, що у свою чергу приносить збиток державі у вигляді податків та зборів.

Також потрібно зазначити, що у 2016 році тариф на перевезення становив 295 гривень, а у 2017 році вже 313 гривень.

На кінець 2018 року, будуть фактичні статистичні данні, ось і подивимося чи помилився я у своїх розрахунках.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x