Приєднатися до ВЦРТІ

Членство в ВЦРТІ є індивідуальним та добровільним. Членами Організації можуть стати громадяни України, іноземці та особи, що не мають громадянства, які досягли 14-річного віку і виконують вимоги Статуту ВЦРТІ, беруть участь у її діяльності.

Щоб стати членом ВЦРТІ, Вам необхідно заповнити/подати Заяву (завантажити бланк заяви), та надіслати її на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Рішення приймає Рада ВЦРТІ протягом місяця з дня подання особистої письмової заяви на ім’я Голови ради Організації про бажання стати членом ВЦРТІ.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x