Наша історія

У жовтні 2014 року, Олександром Вікторовичем Завгороднім у соціальній мережі Facebook, була створена експертна група - "Центр Реформ Транспортної Інфраструктури", що мала на меті об'єднання спеціалістів та експертів транспортної галузі, для обговорення та розробки шляхів вирішення проблемних питань, які пов'язані з транспортом та інфраструктурою. Усього через кілька місяців, до складу учасників групи входило більш ніж 2000 осіб, що стало поштовхом для створення громадської організації «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури».      27 серпня 2015 року зареєстровано ГО "ВЦРТІ", та обрано Головою ради Організації - Наумова Володимира Вікторовича, який від початку створення експертної групи у мережі Facebook, був її незмінним адміністратором .

24 листопада 2015 року в Запорізькій області був зареєстрований перший відокремлений підрозділ ВЦРТІ.

На 31 грудня 2015 року зареєстровано 13 обласних та 1 міський відокремлений підрозділ ВЦРТІ.

25 травня 2016 року при ВЦРТІ створена Експертна рада та назначений Головою Експертної ради Завгородній Олександр Вікторович.

9 червня 2016 року у м. Одеса, та 15 липня того ж року у м. Лиман, Голова ради ВЦРТІ приймав участь у модерації форуму «Залізничні агенти змін».

26 жовтня 2016 року Голова ради ВЦРТІ став членом Авіаційного комітету при ТПП України та був обраний заступником Голови даного комітету.

24 лютого 2017 року Голова ради ВЦРТІ увійшов до складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

30 березня 2017 року Голова ради ВЦРТІ увійшов до складу Громадської ради при Державній авіаційній службі України.

31 березня 2017 року ГО ВЦРТІ увійшла до складу Ради громадських організацій при Запорізькій облдержадміністрації.

Детальніше в цій категорії: « Статут ВЦРТІ Команда »
вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x