Чергове засідання Комітету залізничного транспорту  Експертної ради

Чергове засідання Комітету залізничного транспорту  Експертної ради

Комітетом залізничного транспорту  Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України проведено чергове засідання, на якому були підбиті підсумки діяльності Комітету у лютому і визначені пріоритетні напрямки роботи на березень.

У лютому члени Комітету приймали участь у виробничих нарадах та галузевих семінарах-тренінгах за участю керівників Департаменту комерційної роботи та Центру транспортної логістики ПАТ «УЗ» щодо введення в дію нового порядку визначення плати за перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця».

Оскільки у учасників ринку продовжують виникати проблемні питання з організації роботи у нових умовах, Комітетом вирішено підготувати та направити до ЦТЛ перелік питань, які потребують додаткових роз’яснень.

Також у лютому експерти Комітету надали пропозиції та прийняли участь у нараді з питання законопроекту «Про внесення змін до деяких
Законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів» (реєстр. №
7387 від 08.12.2017), який передбачає імплементацію Директиви 2008/68/ЄС Європейського Парламенту та Ради про внутрішні перевезення небезпечних вантажів.

Одним з пріоритетних завдань Комітету на березень є надання пропозицій до законопроекту «Про залізничний транспорт України», який
знаходиться на розгляді комітетів Верховної Ради України. За результатом опрацювання проекту Комітетом буде ініційовано проведення наради із зазначеного питання з причетними.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x