Комітет дорожнього господарства Експертної ради при МІУ провів перше засідання

Комітет дорожнього господарства Експертної ради при МІУ провів перше засідання

2 березня відбулося перше засідання Комітету дорожнього господарства Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України, в якому взяв участь Віктор Довгань заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції.

На порядку денному засідання були організаційні питання та План роботи Комітету на 2018 рік.

Одним з пунктів Плану роботи Комітету є супроводження процесу децентралізації при здійсненні ремонтних робіт та експлуатаційного утримання мережі автодоріг загального користування місцевого значення. А також сприяння у формуванні на місцевому рівні дієвої та ефективної системи органів управління автомобільними дорогами та конкурентного ринку виконавців дорожніх робіт.

Головою Комітету дорожнього господарства Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України обрано Артема Гриненко, секретарем  - Любомира Пителя.

"Дорожня галузь зараз знаходиться на початку процесу децентралізації. Відлік почався 1 січня 2018 року. Поспілкувавшись з представниками дорожної галузі в багатьох регіонах України можу запевнити що є багато невирішенних питань. Завдання номер один-єксперному середовищу, Міністерству інфраструктури та Укравтодору спільними зусулями допомогти регіонам в питанні передачі доріг та фінансів на місцевий рівень. Ми повинні зробити багато, щоб децентралізація відбулася не тільки на папері", - зазначив у своєму виступі Артем Гриненко.

 

Перше засідання Комітету дорожнього господарства Експертної ради при МІУ

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x