Обсяг робіт з ремонту дорожнього полотна залишається значним

Обсяг робіт з ремонту дорожнього полотна залишається значним

19.04.2018 членами Комітету дорожнього господарства Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України за участі голови комітету Гриненко Артема здійснили виїзд на автомобільну дорогу М-05 Київ – Одеса з метою оцінки якості виконання робіт з усунення руйнувань та деформацій. Обстеження було проведено у межах Київської та Черкаської областей.

На місці обстежень автошляхів відбулися робочі зустрічі з представниками обласних Служб Укравтодору та підрядних організацій, що виконували роботи.

В обох областях станом на 19.04.2018 виконано значний обсяг робіт з усунення руйнувань, які утворилися навесні, проте обсяг робіт який ще потрібно виконати залишається значним, по Київській області на завершальному етапі, по Черкаській значно більше.

В цілому, Служба автомобільних доріг Київської області очолюваної новопризначеним Козаком Володимиром з поставленим завданням впоралась непогано.

Щодо результатів виїзної перевірки, то вони на жаль підтвердили факти недотримання технологічних регламентів з виконання робіт по усуненню руйнувань та деформацій, подекуди без фрезерування чи обрізання контурів вибоїн, що в подальшому позначиться на якості виконаних робіт. Такі недоліки були виявлені при обстеженні якості робіт на автошляхах Черкаської області.

Дуже серйозні порушення здійнили працівники ПАТ «Уманьавтодор». Під час обстеження виявлено фрезерування ділянки із виконаним у поточному сезоні ремонтом невеликими картами та без наявності аварійних (глибиною більше 4 см) вибоїн. В той же час, не виконуються роботи на ділянках, де наявні руйнування, які слід усувати протягом не більше 5 днів.

Службі автомобільних доріг Черкаської області слід посилити контроль за дотриманням технології при виконанні робіт та обґрунтовано підходити до планування ремонтних заходів із урахуванням вимог чинних нормативних документів.  

За результатами перевірки представниками Комітету складено акт обстеження, зібраний відповідний фотоматеріал.

Розпочата практика виїзних перевірок представниками Комітету показала свою дієвість та підтвердила необхідність їх продовження в рамках проведення незалежного аудиту якості робіт, що проводяться на автошляхах країни.

Матеріалі перевірок стануть предметом широкої дискусії на рівні Міністерства та УкрАвтодору з метою усунення виявлених недоліків.

 

Київська область

Виїзне засідання у Київській області  Комітету дорожнього господарства Експертної ради при МІУ

 

Черкаська область

Виїзне засідання у Черкаській області Дорожнього комітету Експертної ради при МІУ
вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x