Експертна рада обговорила стан безпеки дорожнього руху «Укрзалізниці»

27 травня 2017 року експерти, що входять до складу Експертної ради ГО «ВЦРТІ», обговорили питання щодо стану безпеки дорожнього руху «Укрзалізниці».

Була проаналізована кількість та тяжкість транспортних подій, що стались в 2017 році та 2016 році. Експерти дійшли висновку, що стан безпеки погіршився та дані свідчать про занедбаність залізничної інфраструктури у 2017 році, через відсутність відповідного фінансування, а також наявність численних порушень у правилах безпеки залізничного руху та невиконання працівниками посадових інструкцій.

Деталі щодо стану безпеки дорожнього руху «Укрзалізниці» експерти відобразили в статті «Стан безпеки дорожнього руху «Укрзалізниці» катастрофічно погіршився».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x