Голова експертної ради ВЦРТІ Олександр Завгородній про перспективи УЗ на каналі UA:Перший

Голова Експертної ради ВЦРТІ Олександр Завгородній був запрошения для участі у програмі "Доброго ранку, Країно!" на телеканалі UA:Перший. Тема ефіру - тонкощі залізничного транспорту.

Олександр Завгродній розповів про можливості Українскої залізниці, зазначивши, що УЗ знаходиться на стадії "Ламповго телевізору" в той час, коли залізниці інших країн на етапі "електонних гаджетів".

УЗ не отримує дотації з державного бюджету, на відміну від залізниць европейськіх країн. - О. Завгродній

За 25 років УЗ змогла закупити близько 25 нових складів поїздів. Що набагато менше, аніж необхідно. В той же час, технічний стан вагонів та локомотивів на УЗ є зношеним приблизно на 90%. Через це, в 2017 році кількість аварійних ситуацій на УЗ зросла на 30% в порівнянні з 2016 роком.

Голова Експертної ради ВЦРТІ також розповів про запуск залізничної ділянки Київ-Дніпро. Зазначивши, що напрям деградував з моменту запуску, адже раніше його можна було подолати за 5 годин. Зараз же цей шлях займає більше 6-ти.

Інтерсіті поїзди Hyundai - не є класичними Інтерсіті складами, адже не можуть їхати швидже за 160км на годину. - О. Завгродній

Двоповерхові поїзді фірми Škoda були куплені для напряму Харків - Полтава, а використовуються на ділянці більш довгій Київ - Тернопіль, що є порушенням паспортних характеристик поїзду. Також за своєю ідеєю цей поїзд є не Інтерсіті складом, а електричкою.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x