Взаємодія з владою

 Механізм впливу

Кабінет Міністрів України (КМУ)
Представники Громадської організації мають можливість брати участь у всіх засіданнях Уряду (за згодою), а саме у засіданнях Уряду та засіданнях профільних комітетів КМУ, на яких можуть мати право дорадчого голосу.

Міністерства
На виконання Постанови КМУ №996 від 3 листопада 2010 року при прийнятті рішень з питань, що стосуються реалізації соціально-економічної політики, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади повинні враховувати позицію громадської організації.

Верховна Рада України
Представники Громадської організації мають налагоджені контакти з народними депутатами України, які незалежно від політичних переконань, представляють та відстоюють інтереси громадськості у питаннях формування державної соціально-економічної політики України.

Органи виконавчої влади (ОВВ)
Громадські організації мають можливість та повинні брати активну участь у налагодженні взаємовідносин та співпраці з усіма гілками ОВВ. Ініціювати створення при ОВВ консультативно-дорадчих органів. Приймати участь у всіх, створених ОВВ, консультативно-дорадчих органах, пов’язаних з соціально-економічною проблематикою.

Регіональні органи виконавчої влади
На виконання вимог Закону України “Про соціальний діалог” відокремлені підрозділи Громадської організації делегують своїх представників до консультативно-дорадчих органів створених при обласних державних адміністрацій України, або ініціює їх створення. Це дозволяє забезпечити цільність та громадський контроль у відстоюванні інтересів громадськості на всіх рівнях влади в Україні.

Детальніше в цій категорії: « Переваги членства Експертні ради »
вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x